O nas

Twój pupil pod bezpieczną opieką

Jako właściciele hotelu dla zwierząt, otaczamy je miłością, na jaką zasługują. Od dzieciństwa mamy z nimi bezpośredni kontakt, m.in. ze względu na uprawianie jeździectwa zawodowego. Na co dzień opiekujemy się czteroma psami, dwoma końmi i dwoma kotami. Od najmłodszych lat chcieliśmy robić to zawodowo – dzięki hotelowi dla psów możemy spełnić swoje marzenia z pożytkiem zarówno dla samych zwierzaków, które czują się u nas jak na wakacjach, jak i właścicieli, którzy mogą czuć się spokojnie o swoich pupilów.

Uwielbiasz swojego psiaka i każda myśl o rozstaniu z nim powoduje smutek?

Czas pożegnania nadchodzi jednak nieubłagalnie, ponieważ zbliża się Twój długi wyjazd, nie masz możliwości zajmowania się pupilem lub z jakichkolwiek innych powodów nie możesz się nim opiekować ?

Jeśli zależy Ci, żeby pod Twoją nieobecność zatroszczył się niego ktoś, kto kocha psy tak samo jak Ty, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Twój pies jest u nas zawsze mile widziany. Otaczamy go opieką, na jaką zasługuje, dzięki czemu możesz spać spokojnie i nie zamartwiać się, czy jest z nim wszystko w porządku. Pozostawiając go nam pod naszą pieczą, masz pewność, że przebywa w najlepszych możliwych warunkach. Nasz hotel dla psów znajduje się bowiem w cichym, spokojnym otoczeniu pośród lasów, z dala od zgiełku i miasta.

Twój pupil może więc zarówno wypocząć, jak i wybawić i wybiegać się za wszystkie czasy, hasając po wybiegach, spacerując w okolicznych lasach i bawiąc się z ludźmi, którzy wiedzą, jak sprawdzić radość zwierzęciu i otoczyć je miłością.


Wyjątkowe wakacje dla Twojego psa

Czas spędzony w naszym hotelu jest dla Twojego psa źródłem czystej radości, zabawy i wolności. Pozostawiasz go pod nadzorem wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów.

Dowodem jest nie tylko widok uradowanych psiaków bawiących się na terenie obiektu, ale również fakt, że właścicielka hotelu zawodowo zajmuje się szkoleniem czworonogów.


Opieka Weterynaryjna 24/h

Pozostawiając psa w naszym hotelu, masz pewność, że jest ...2 Duże Wybiegi

Na terenie hotelu psy mogą korzystać z dwóch dużych wybiegów ...Spacery i Zabawa

Jak każdy pies, zapewne również Twój uwielbia spacery i zabawę ...Z Dala od Miast

Miasto nie jest najlepszym miejscem dla psa. Brak swobody, duży tłok ...6 Boxów

Dysponujemy sześcioma dużymi boksami, które gwarantują indywidualne podejście ...


Masz Pytanie ? Napisz do Nas

postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania